4 sposoby na ciekawe przedstawienie wódki weselnej

4 sposoby na ciekawe przedstawienie wódki weselnej

Przyznajmy to: wesele bez trunków jest możliwe, ale… niezwykle nudne. Brak toastów za zdrowie Młodej Pary pozbawiłoby imprezę atrakcyjności i świetnej zabawy. Dlatego wódka to ważny element wesela. Jak ją wyeksponować, aby uatrakcyjniła weselny stół? Podpowiadamy!

Stanislav wódka premium doskonała na wesele

Zanim zaczniecie zastanawiać się, jak wyeksponować, udekorować i zaprezentować butelki z alkoholami na wesele, najpierw ustalcie, jaką wódkę na wesele wybrać. Tutaj najważniejsza jest jakość i elegancja. Dlatego tak wiele młodych par wybiera polski, sprawdzony brand, czyli markę Stanislav. To elegancko wydana wódka na wesele o najwyższej jakości, która łączy tradycję z nowoczesnością. Pochodząca z krystalicznie czystego rejonu Beskidu Śląskiego, zadowoli nawet najwybredniejsze gusta i podniebienia. Jeśli Wasi goście gustują w weselnych trunkach – koszerna wódka Stanislav z pewnością przypadnie im do gustu.

Dekoracja przy stole Młodej Pary – butelki w weselnych kubraczkach

Wzorem gruzińskich uroczystości i weselnych biesiad, możecie zaskoczyć gości już na wstępie, prezentując butelki wódki przy stole nowożeńców ubrane w… weselne stroje! Gotowe, gustowne i zachwycające kubraczki na butelki można nabyć gotowe w sklepach, lub wykonać własnoręcznie. Jedna z owych dwóch niepowtarzalnych wódek na wesele powinna być ubrana w białą suknię Panny Młodej, drugą przystrójcie w wytworny garnitur Pana Młodego. Możecie też nawiązać do folkloru i przyozdobić butelki w stroje ludowe Waszego regionu. Oczywiście warto pamiętać, by pod wartościowym kubraczkiem kryło się równie wartościowe wnętrze, czyli wódka premium, taka jak np. Stanslav Wódka. 

wódka hurtowo śląsk

Organizujesz wesele?

Organizacja wesela wielu osobom spędza sen z powiek. Jeśli chcesz mieć jeden problem z głowy – zdecyduj się na wódkę weselną od producenta.

Stanislav wódka – idealne propozycje na weselny drink-bar

Jaki alkohol do drink baru na wesele?

Koszerna wódka na wesele w wersji premium to klasyka gatunku i nie powinno jej zabraknąć na przyjęciu. Jednak warto też pamiętać o gościach, którzy liczą na coś więcej niż smak tradycji. W tej kwestii Stanislav wódka także nie zawodzi. Marka przygotowała dla Was specjalne wódki smakowe, które zachwycają wachlarzem różnorodności: Delicate Citron, Wild Cherry, Vanilla Bean, Ruby Rasberry, Espresso, a nawet Cotton Candy. Zaskocz swoich gości, stwórz drink-bar na wesele i wyeksponuj smakową wódkę w różnych wariantach, umieszczając eleganckie butelki Stanislav w drink-barze tak, aby goście mogli komponować dowolne drinki i odkrywać nowe, niezwykłe smaki. 

Wódka w weselnym wydaniu – jak i czym udekorować butelki?

Wódka to symbol wesela i element tradycji. Nie ukrywamy, że to właśnie ona najczęściej przykuwa uwagę gości, ponieważ toasty za zdrowie Młodej Pary wznosi się często i z całego serca, a nierzadko również ze śpiewem na ustach. Dlatego warto zadbać o estetykę butelek i po pierwsze wybrać wódkę o wysokiej jakości i w pięknie zaprojektowanych flakonach, a po drugie – urozmaicić ją o pomysłowe zawieszki na wódkę weselną lub praktyczne, zdobne i urocze naklejki na butelki weselne. Zarówno na zawieszkach, jak i naklejkach można umieścić imiona Młodej Pary oraz datę ślubu, ale nowożeńcy posuwają się o krok dalej, jeszcze bardziej uatrakcyjniając rytualne toasty weselne, dlatego zawieszki na wódkę na stołach często są opatrzone zabawnym wierszykiem, anegdotą z życia Młodej Pary lub żartem. Każda butelka może mieć inną historię, żart lub porzekadło. Tak wyeksponowana wódka weselna z pewnością uatrakcyjni wesele i rozbawi gości, zapewniając im dodatkową rozrywkę. Naklejki na butelki weselne oraz efektowne zawieszki są często zdobione tak, by stanowiły spójną całość z winietkami, zaproszeniami, a nawet weselnymi serwetkami!

Stanislav Wódka premium – idealna forma podziękowań dla gości 

Idealny pomysł na podziękowania dla gości – czy wciąż go szukacie? Doświadczenie podpowiada, że wciąż najlepszy jest sposób tradycyjny. Dlatego nawet najbardziej wykwintne i wyszukane prezenty dla rodziców na wesele warto urozmaicić butelką eleganckiej wódki, opatrzonej spersonalizowanym wierszykiem z podziękowaniami. Bardzo popularne jest także wręczanie rodzicom efektownych koszy, w których oprócz słodyczy, czekoladek, smakowych syropów i kawy, powinna znaleźć się butelka weselnej wódki. Często taki elegancko zapakowane kosze zawierają też np. filiżanki ze spersonalizowanym nadrukiem, specjalnie dla rodziców Panny Młodej i Pana Młodego.

Wódka jest też idealna na prezent dla gości weselnych. Warto wiedzieć, że to właśnie nią liczy wielu z nich, opuszczając weselne przyjęcie i żegnając się z nowożeńcami. Wódka na prezent dla gości weselnych jest najczęściej podawana w parze z gościńcem ciast weselnych. To wciąż jedno z najlepszych symbolicznych podziękowań dla gości za przybycie i udział w weselu. Z wódki można także zrobić smakową, wykwintną nalewkę, zaopatrzyć ją w zawieszkę lub naklejkę z podziękowaniem i w takiej formie wręczać gościom. 

Sprawdź powiązane artykuły