Drink bar i Stanislav Vodka!

Drink bar i Stanislav Vodka!

Wesele to święto pary młodej, która celebruje swoje szczęście wraz z innymi gośćmi. Coraz większą popularność na uroczystościach weselnych zyskuje drink bar. Wielu osobom gwarantuje niezapomnianą noc, pyszne drinki oraz zadowolonych gości. Jednak są i przeciwnicy takiej atrakcji, którzy wolą tradycyjne rozwiązanie co do weselnych trunków. Sprawdźmy jakie zalety i wady posiada open bar na weselu.


Dlaczego warto skorzystać z drink baru?

Rozważacie zatrudnienie barmana na swoim weselu, ale nie jesteście pewni czy tego rodzaju usługa sprawdzi się na Waszej uroczystości? Przedstawmy kilka zalet, które najczęściej wymieniają pary, które zdecydowały się na drink bar.

Zalety zatrudnienia Barmana na wesele

1. Super atrakcja! Profesjonalista wykonujący kolorowe drinki oraz pokazy z butelkami alkoholu robi wizualnie duże wrażenie. Klimatyczny bar to dodatkowa rozrywka dla Gości, którzy mogą się łatwiej zintegrować!
2. Goście mają więcej możliwości do wyboru. Nie wszyscy lubią pić czystą wódkę, ale jest szansa, że skuszą się na apetycznego i kolorowego drinka, który na bazie wódki premium wprawi ich w świetny nastrój.
3. Warto też pamiętać o tym, że są osoby, które z przyczyn praktycznych rezygnują ze spożywania alkoholu. Drink bar zapewnia im możliwość posmakowania orzeźwiających bezalkoholowych napoi.
4. Barman to ogromna radocha dla… dzieci! Dzieciakom spodobają się wyczyny z latającymi butelkami i chętnie sięgną po owocowe koktajle. Rodzice natomiast będą spokojniejsi, że ich pociechy poza napojami gazowanymi piją też zdrowe soki.  
5. Drink bar pozwala również na próbowanie nowych połączeń smakowych. Drink z wódką Stanislav o smaku waty cukrowej to opcja na którą połakomi się wiele osób! 

Zatrudnienie barmana łączy się ze szczególną atmosferą – barman integruje Gości, zabawia ich, zachęca do zabawy i po części pełni rolę weselnego wodzireja.


Minusy drink baru

Podejmując decyzję o zatrudnieniu barmana należy wziąć pod uwagę dwa bardzo istotne aspekty.

  1. Więcej miejsca – warto mieć z tyłu głowy wizję całego wesela już na poziomie szukania sali. Chcecie zatrudnić barmana, pamiętajcie o dodatkowej przestrzeni. Jeśli wybraliście małą salę, lepiej zrezygnować z drink baru, na korzyść miejsca do tańczenia. Inwestując w dobrą wódkę premium nie trzeba się obawiać o to, że Twoim gościom będzie brakować drink baru.
  2. Dodatkowy wydatek – musicie pamiętać o tym, że barman na weselu to kolejne obciążenie. Jeśli nie uwzględnicie tego wcześniej podczas planowania większych wydatków związanych z weselem, potem może już być trudniej „zmieścić” nadprogramową atrakcję.

Rezygnując z drink baru, dobrze jest zdecydować na wódkę weselną klasy premium. Smaczna wódka wysokiej jakości skutecznie ugasi pragnienie Twoich gości!


Czyli decydować się czy nie?

Trzeba przyznać, że liczba plusów zdecydowanie przeważa nad minusami, jednak należy pamiętać, że jest to kwestia indywidualna. Tak jak było już to wspomniane jest to spory wydatek, który trzeba dobrze przemyśleć. Możliwe, że barmańskie sztuczki nie są w Waszym guście, wówczas nie warto ślepo podążać za modą, lepiej skupić się  na swoich potrzebach. Jeśli chcecie uraczyć swoich Gości smakowym alkoholem Stanislav Wódka ma do zaoferowania wiele ciekawych i nietypowych połączeń, które na pewno przypadną do gustu Waszym Gościom.

Chcesz zadowolić swoich Gości dobrą wódką? Postaw na koszerną wódkę premium i skontaktuj się z nami.