Drinki z wódką smakową serwowane w klubach nocnych – co będzie królować w karnawale 2022?

Drinki z wódką smakową serwowane w klubach nocnych – co będzie królować w karnawale 2022?

Karnawał w 2022 r. może być wyjątkowy. Wszyscy mamy ochotę odreagować stresy ubiegłego roku i zacząć z nową nadzieją, w dobrych nastrojach i świetnie się bawiąc. Wielu z nas zdecyduje się pewnie odwiedzić kluby nocne w naszym mieście i świętować karnawał z przyjaciółmi. W znakomitej zabawie nie może zabraknąć kolorowych drinków. W artykule wyjaśniamy dlaczego wódka smakowa jest dla ich idealną bazą. Zdradzamy przepisy na drinki jakie będą królować w tym roku. Wyjaśniamy też profesjonalne pojęcia takie jak wódka premium i wódka koszerna.

Wódka smakowa jako idealna baza do drinków

Wódki smakowe to w ostatnich latach coraz popularniejszy rodzaj alkoholu spożywanego przez Polaków. Od klasycznych wódek czystych różnią je dodatki smakowe. Wśród tych pierwszych znajdziemy owoce, zioła, kwiaty, trawy, drewno, olejki eteryczne, karmel lub inne syropy smakowe. Tym co wyróżnia wódki smakowe jest też barwa, gdyż w odróżnieniu od wódek czystych są one zazwyczaj po prostu kolorowe.

Wódki smakowe są idealną bazą do drinków, gdyż ubogacają ich smak i aromat. Sam ich charakter inspiruje też i podpowiada jakie dodatki będą najlepsze by drink był oryginalny, ciekawy i przede wszystkim smaczny.  

Drinki na karnawał 2022

Niewątpliwie tym co będzie królowało w karnawale 2022 w klubach nocnych będą drinki na bazie wódek smakowych i czerwonych owoców. Stąd wielu gości zapyta o: Ruby Raspberry czy o Wild Cherry. Ciekawą odmianą może być też drink na bazie karmelu, znany jako Genuine Caramel.

Powyższe będą mocnymi, kolorowymi drinkami o pełnym smaku i aromacie owoców. Natomiast goście szukający lżejszych i delikatniejszych propozycji będą z pewnością w klubie nocnym pytać o drinki takie jak: Delicate Citrion lub bardzo oryginalną propozycję na bazie kordiału różanego jaką jest Cotton Candy.

Kto powiedział, że kawa to napój jaki możemy pić tylko o poranku. Kawowe aromaty będą bardzo popularne w tym roku. Stąd prowadząc bar w klubie nocnym już teraz warto poznać przepisy na takie drinki jak: Caffe Mocha czy po prostu Espresso.

Wódki smakowe od Stanislava Wódki serwowane w klubach nocnych.

Wszystkie zaproponowane przez nas drinki są dość proste w przygotowaniu zarówno samemu w domu jak i przez profesjonalistów w nocnym klubie. Wymagają użycie odpowiedniego rodzaju wódki smakowej oraz 2 lub 3 dodatkach składników nadających intrygującego aromatu. Na tej bazie można i warto samemu eksperymentować by zaskoczyć gości własną propozycją drinku na karnawał 2022. Pamiętajmy, że trendy tego karnawału to mocne owocowe smaki a na drugim biegunie – kawowe inspiracje. 

Wódka premium i wódka koszerna – co to oznacza?

Nie od dziś wiadomo, że dobre drinki powstają tylko z dobrej wódki. Dlatego też warto zwrócić uwagę na  to jaka wódka jest wykorzystywana w klubie. Barmani często wykorzystują dwa rodzaje wódek: wódkę premium i wódkę koszerna.

Wódka premium to oznaczenia najwyższej jakości tego rodzaju alkoholu. Oznacza to, iż wódka została przygotowana z najczystszych rodzajów spirytusów luksusowych połączonych z odmineralizowaną lub destylowaną wodą. Taki rodzaj wódek cechuje najwyższa jakość, wyjątkowy smak i znakomite właściwości. Stąd przygotowując kolorowe drinki, a więc mieszając alkohol z innymi składnikami warto sięgać tylko i wyłącznie po wódki oznaczone jako premium. Z kolei wódka koszerna oznacza po prostu najwyższej jakości wódkę czystą. A więc wódkę nie połączoną z żadnego rodzaju składnikami ani aromatami. Oznaczenie wódka koszerna to również potwierdzenie wysokiej jakości dla wódek czystych. Zamawiając więc w swoim ulubionym klubie drinki na bazie wódki czystej warto sprawdzić czy barman używa alkoholu oznaczonego jako koszerny.

Jesteś właścicielem klubu nocnego i chcesz nawiązać stałą współpracę? Skontaktuj się z nami: zadzwoń 33 827 22 60 lub wyślij mail info@pravda.com.pl

Jak zamówić wszystkie odsłony wódki Stanislav?