O Stanislavie

O Stanislavie

Pochodzi spod gór, gdzie woda jest idealnie czysta, a pola dają najlepsze zboże. Stanislav stawia na najlepszą polską tradycję, na gościnność i otwartość.
Stanislav to wyjątkowa wódka premium, wytwarzana u podnóża Beskidu Śląskiego. Mocne serce Stanislava stanowi najlepszy zbożowy spirytus z polskich łanów. Stanislav Wódka to to, co w polskiej tradycji najlepsze.

Szukasz czegoś dopasowanego do własnych potrzeb? Nasza wódka koszerna ma wiele odsłon: kupisz ją w najróżniejszych pojemnościach, zarówno solo, jak i w zestawie z kieliszkami. Twojemu spotkaniu z bliskimi brakuje nowości? Wybierz Stanislava smakowego i skomponuj drinki na miarę prawdziwego barmana!

Stanislav ma wiele twarzy

Genuine Caramel

Genuine Caramel – karmel i nuty krówek, podbite subtelną wanilią. Nie tylko dla Pań i nie tylko dla smakoszy słodyczy. Cenuine Caramel Cię oczaruje!

Vanilla Bean

Vanilla Bean – czy wiesz jak smakuje francuska wanilia? Nie? Teraz możesz się przekonać. Rozsmakuj się w niej sam, a następnie poczęstuj nią znajomych. Stanislav Vanilla Bean porywa!

Wild Cherry

Wild Cherry – wódka, wiśnia, pestka, migdał… co jeszcze w niej wyczujesz? Stanislav Wild Cherry to nie kolejna słodka wiśniówka. To wyjątkowa wódka z nutą dziko rosnącej wiśni, kuszącej i eleganckiej.

Delicate Citron

Delicate Citron – eksplozja świeżości dzięki delikatnej cytrynie i orzeźwiającej limonce, które w połączeniu ze Stanislavem tworzą idealną kompozycję nie tylko na lato.

Cotton Candy

Cotton Candy – Smak dzieciństwa? Już nie tylko. Odważ się skosztować tego niezwykłego alkoholu – wódki o smaku waty cukrowej! Słodka, nieprzeciętna, zaskakująca. Poczęstuj nią gości i spraw im radość!

Mandarin Orange

Manadrin Orange – kuszące soczystością mandarynki i dojrzewające w słońcu pomarańcze pozwolą Ci zapomnieć o szarej codzienności. Stanislav Mandarin Orange nada się do degustacji bezpośredniej, jak i do pysznego orzeźwiającego drinka.

Cafe Mocha

Cafe Mocha – oczarowujące połączenie znakomitej wódki z kawą i kakao. Uwaga! To nie likier – a najlepszy trunek dla pań i panów, z mocą, ale i słodką subtelnością.

Ruby Raspberry

Ruby Raspberry – malina cię oczaruje, owoc granatu urzeknie słodyczą, a jak połączysz te smaki z najlepszą polską wódką, otrzymasz idealny przepis na udaną imprezę. Poznaj malinowego Stanislava.

Espresso

Espresso: wyjątkowy napój alkoholowy o mocy 22% i wyraźnym smaku prawdziwej włoskiej kawy. Aby dodać mu uroku, wzbogaciliśmy go nutami wanilii, orzechów laskowych i karmelu. Nada się do drinka, do deseru albo do degustacji bezpośredniej.