Zaproś Stanislava na wesele

Zaproś Stanislava na wesele

… albo na inną uroczystość!

Szukasz najlepszej wódki premium na wesele? Stanislav Wódka nada się świetnie! Stanislav zadba o to, by Twoi goście znakomicie się bawili na Twoim przyjęciu, a następnego dnia wspominali go z uśmiechem, bez bólu głowy.
Dlaczego Stanislav to idealna wódka weselna? Ponieważ dzięki czystości górskich potoków będzie wybornie smakował Twoim gościom. Jego zbalansowany smak, uzyskany dzięki zastosowaniu wyjątkowego spirytusu z polskich zbóż sprawi, że nawet wymagający smakosze trunków docenią jego kunszt.
Stanislav to tradycja i jakość w bardzo przystępnej cenie. Chcesz się przekonać? Zadzwoń i zapytaj o rabatowy cennik weselny.

JAKOŚĆ

JAKOŚĆ

Stanislav to połączenie najlepszych tradycyjnych składników z nowoczesną technologią. Czy wiedziałeś, że każda z naszych wódek jest koszerna, a zakład produkcyjny ma certyfikat ISO 22000? Stanislav to jakość na najwyższym poziomie.

PAKIETY RABATOWE

PAKIETY RABATOWE

Planujesz większe zakupy? Zbliża się wyjątkowa okazja? Skontaktuj się z nami i zapytaj o wyjątkowe pakiety rabatowe. Stanislav zawsze ma dla Ciebie coś ciekawego do zaoferowania.