Wódka weselna – jak wybrać najlepszą?

Wódka weselna – jak wybrać najlepszą?

Wesele to przede wszystkim uroczyste święto Państwa Młodych, którzy wśród najbliższych rozpoczynają nowy rozdział w swoim życiu. To także często moment, w którym rodzina ma okazję do miłego spotkania i wspominania dawnych dziejów. Takie spotkania wymagają specjalnej oprawy i wybornego alkoholu, który dodatkowo umili czas drogich Gości.


Najlepsza z najlepszych wódek premium

Organizując wesele skupiamy się na każdym detalu, tak aby ten wspaniały dzień na zawsze zapadł nam  i naszym Gościom w pamięć. W trakcie przygotowań często w głowie pojawia się pytanie, jaką wódkę wybrać? Utrudnieniem może być bogaty asortyment alkoholi na polskim rynku. Ważne jednak, żeby wódka była wysokiej jakości i miała status wódki premium.

W Polsce królują wódki na bazie spirytusu ziemniaczanego, pszenicznego i żytniego. Wódka z ziemniaka to trunek ostry,  ta pszeniczna jest delikatna, natomiast wódka żytnia to po prostu wódka z charakterem. My polecamy wódkę żytnią, a dokładnie wódkę Stanislav.

Co wpływa na wyjątkowość wódki Stanislav?

Wódka Stanislav swój doskonały smak zawdzięcza wysokiej jakości spirytusowi żytniemu. Dodatkowo rewelacyjnie prezentuje się na stołach weselnych, dzięki oryginalnej butelce i tradycyjnej szacie graficznej.

Chcesz kupić najlepszą wódkę weselną? Zapytaj o nasz cennik poprzez nasz formularz kontaktowy!


Stanislav Wódka –  doskonały smak w każdym wydaniu

Mówi się, że najlepsza wódka na weselu to ta schłodzona. Wiele osób woli właśnie taką – serwowaną na zimno. Jednak Stanislav to ten alkohol, który wypada świetnie w każdym wydaniu! Nawet jeśli, przypadkowo zostanie zaserwowany w temperaturze pokojowej i tak mile połechce podniebienia Twoich Gości! Nasza wódka premium smakuje równie dobrze na ciepło, jak i na zimno. Nie musisz się zatem obawiać, że coś pójdzie nie tak i któryś z Gości będzie niezadowolony z jej smaku.

Planujesz zamówić barmana na swoją uroczystość? To świetnie! Zapoznaj się z wersjami smakowymi Stanislava na naszej stronie!


Wódki koszernej? Ależ proszę!

Wódka Stanislav to wódka koszerna najwyższej klasy. Czemu warto po nią sięgnąć?

Decydując się na wódkę koszerną w charakterze alkoholu weselnego, mamy pewność, że na naszych stołach zagości czysta wódka najwyższej jakości. Potwierdzeniem jakości i czystości wódki koszernej są: certyfikat ISO 22000, świadectwo koszerności oraz status polskiej wódki. Taki trunek wpasuje się w gusta wszystkich zaproszonych Gości!

Organizujesz wesele i potrzebujesz najlepszej wódki premium? Zdecyduj się na wódkę Stanislav!