4 mity o wódce premium!

4 mity o wódce premium!
  1. Wódka premium to klasyczny rodzaj wódki jedynie z dopiskiem premium
  2. Wódka premium może występować tylko w wersji klasycznej, bez smaków
  3. Wódka premium nie nadaje się do wykonywania kolorowych drinków
  4. Wódka premium nie różni się smakiem od tradycyjnej wódki

Polska wódka stała się jedną z najpopularniejszych w Europie, sprawdzone przepisy i receptury rozpieszczają podniebienia rodzimych oraz zagranicznych koneserów. Obok tradycyjnej wódki, na podium gości również wódka premium oraz superpremium. Te dwa odłamy zostały wypracowane i wyselekcjonowane przez największych mistrzów i smakoszy procentowych trunków. Jednak na imię szlachetnej wódki koszernej spadły opinie, które dowiedziemy Państwu, są tylko mitami! Przedstawiamy 4 najpopularniejsze mity dotyczące wódki premium.


1. Wódka premium to klasyczny rodzaj wódki jedynie z dopiskiem premium

Jako producent wódki ciężko nam uwierzyć, że ktoś mógł tak ocenić ten niezwykły trunek. Jest to bez wątpienia FAŁSZ! Słowo premium oznacza, że alkohol został wyprodukowany z najczystszych spirytusów luksusowych, w połączeniu z odmineralizowaną lub destylowaną wodą. Taki rodzaj wódki wyróżnia indywidualny charakter, łagodny aromat oraz neutralny smak. Dodatkowo wódka kilkakrotnie przechodzi proces destylacji, który sprawia, że alkohol zyskuje wyjątkową czystość.


2. Wódka premium może występować tylko w wersji klasycznej, bez smaków

Smakowa wódka premium


Rozumiemy, skąd mogła powstać ta opinia. Większość producentów wódki premium pozostaje tylko przy produkcji czystego wyrobu alkoholowego. Jednak wódka Stanislav jest przykładem, że alkohol premium może występować w smakowych wariacjach. W swojej ofercie posiadamy subtelny smak karmelu z nutą krówki, aromatyczną, słodką wanilię, zaskakującą i niepowtarzalną watę cukrową oraz nieco kilka mocniejszych, kawowych smaków, takich jak espresso oraz Cafe Mocha. Dla fanów owocowych smaków również znajdziemy coś specjalnego — orzeźwiającą, soczystą pomarańczę, świeżą cytrynę, dziko kwitnącą wiśnię oraz delikatną malinę.


3. Wódka premium nie nadaje się do wykonywania kolorowych drinków

Wykorzystanie wódki premium do drinków to odkrycie tradycyjnego alkoholu od kompletnie nowej strony. W punkcie wyżej zaprezentowaliśmy Państwu nasze smakowe wersje Stanislava, które stanowią idealną bazę dla kolorowych shotów i alkoholowych koktajli. Na naszej stronie znajdują się przepisy z wykorzystaniem wódki premium Stanislav podzielone dla początkujących barmanów oraz zaawansowanych mistrzów drinków. Szeroko polecanymi są brzoskwiniowy drink z użyciem Vanilla Bean, malinowe puree z nutą cytryny i wódką Ruby Raspberry oraz cytrusowa i orzeźwiająca szklanka drinku z czystym Stanislavem.


4. Wódka premium nie różni się smakiem od tradycyjnej wódki

Taką opinie najczęściej wydają osoby, które preferują wino, nalewki bądź whisky. Prawdziwi koneserzy wódki bez chwili zastanowienia rozpoznają różnicę. Smak wódki premium jest delikatny, łagodny i subtelny, to efekt uzyskany dzięki krystalicznie czystej wodzie z gór i kilkukrotnej destylacji. Należy wspomnieć, że nuty smakowe mogą nieco różnić się w zależności od producenta alkoholu, dzieje się tak z powodu zastosowania różnych odmian zboża lub regionu jego pochodzenia. Jednak proszę nam wierzyć, że walory smakowe są łatwo wyczuwalne i jeśli ktoś nie przepadał za smakiem wódki, to na pewno zmieni swoje zdanie.

Zapoznaj się bliżej z wódką premium Stanislav i zamów już teraz! Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer 33 827 22 60