Wódka koszerna — w czym tkwi jej sekret?

Wódka koszerna — w czym tkwi jej sekret?

Nie od dziś wiadomo, że Stanislav Wódka podbija stoły imprez, wesel oraz wszelkich uroczystości. Niesamowity smak i łagodna konsystencja sprawia, że jest nieodzownym elementem każdego spotkania. Czemu więc zawdzięcza swój sukces?


Czym różni się wódka koszerna od pozostałych napojów wysokoprocentowych?

Słowo „koszerny” oznacza czysty. Dlatego też przeważającą różnicą nad innymi trunkami  jest to, że koszerna wódka nie posiada barwników i dodatków smakowych. Zboże, cukier, woda i drożdże to jedyne składniki tej wódki, a z przykrością musimy stwierdzić, że nie każdy alkohol może poszczycić się tak krystalicznym składem.  Alkohole koszerne są oznaczone literką U w czarnym kółku, dzięki takiemu oznaczeniu klient może szybciej znaleźć asortyment wysokogatunkowy. Na wódce Stanislav znajdziecie sygnaturę w lewym rogu przedniej etykiety.

Uzyskanie certyfikatu koszerności zależne jest od użytych składników i sposobu produkcji alkoholu.Przede wszystkim proces nie może przebiegać w naczyniu, w którym wcześniej znajdowało się coś niekoszernego. Sprzęt produkcyjny musi spełniać odpowiednie warunki. Trunki koszerne są w 100% ekologiczne, ponieważ do produkcji można używać jedynie naturalnych surowców. Cały proces powstawania alkoholu jest nadzorowany przez osobę, która posiada upoważnienie do wydania certyfikatu.

Są to główne różnice między wódką koszerną, a zwykłym napojem wysokoprocentowym – nie każdy alkohol jest produkowany pod tak ścisłą kontrolą. Jedynie artykuły do produkcji których przykładana jest szczególna troska i uwaga mogą stać się produktami z wyższej półki.


Wódka premium – pozwól się zaskoczyć

Wódka Stanislav przyciąga uwagę wyglądem butelki i etykiety. Krystalicznie czysta struktura sprawia wrażenie przezroczystej tafli. Naturalny błysk spowodowany jest stosowaniem filtrów klarujących o nowoczesnej technologii.  Czysta   woda   z   górskich   źródeł   i kilkukrotna destylacja sprawia,   że    smak  wódki  jest delikatny, łagodny i subtelny.  Wódka premium gwarantuje luksusowe doznania smakowe i wizualne, dlatego świetnie prezentuje się w zabudowie barowej. Stanislav wódka występuje w pojemności; 1L, 0,7L i 0,5L.

Chcesz zaserwować swoim klientom nowe drinki? Zdecyduj się na zakup wódki Stanislav w hurcie!


Nieskazitelne, różnorodne smaki i aromaty

Zachwyć się, kosztując wyrazistych smaków wódki Stanislav. Możemy zaproponować Ci połączenia, które pobudzą Twoje kubki smakowe. Skosztuj wódki o smaku gumy balonowej   z dodatkiem kordiału różanego i sody rabarbarowej, deserową Vanille Bean scaloną z sokiem z cytryny. A może Genuine Caramel z malibu i z sokiem z gruszki? Łącz i mieszaj dowolnie.

Posiadamy szeroką gamę produktów i usług. Sprawdź na naszej stronie oryginalne propozycje drinków i zaskocz swoich znajomych. Nie musisz mieć szczególnych umiejętności i wyszukanych składników, aby stworzyć niezwykłego i niepowtarzalnego drinka. Jest tutaj duże pole do popisu, wykorzystaj to! Szeroki wybór wódek, wysoka jakość i umiarkowana cena sprawia, że jest ona najlepszym wyborem.

Skontaktuj się z nami i wybierz swój smak wódki Stanislav.  

Szukasz dobrej wódki, którą będziesz mógł ugościć Twoich najbliższych? Postaw na wódkę premium z certyfikatem koszerności!