Wódka koszerna — w czym tkwi jej sekret?

Wódka koszerna — w czym tkwi jej sekret?

Nie od dziś wiadomo, że Stanislav Wódka podbija stoły imprez, wesel oraz wszelkich uroczystości. Niesamowity smak i łagodna konsystencja sprawia, że jest nieodzownym elementem każdego spotkania. Czemu więc zawdzięcza swój sukces?


Czym różni się wódka koszerna od pozostałych napojów wysokoprocentowych?

Wódka koszerna – co to znaczy?


Słowo „koszerny” oznacza czysty. Dlatego też przeważającą różnicą nad innymi trunkami  jest to, że koszerna wódka nie posiada barwników i dodatków smakowych. Zboże, cukier, woda i drożdże to jedyne składniki tej wódki, a z przykrością musimy stwierdzić, że nie każdy alkohol może poszczycić się tak krystalicznym składem.  Alkohole koszerne są oznaczone literką U w czarnym kółku, dzięki takiemu oznaczeniu klient może szybciej znaleźć asortyment wysokogatunkowy. Na wódce Stanislav znajdziecie sygnaturę w lewym rogu przedniej etykiety.

Uzyskanie certyfikatu koszerności zależne jest od użytych składników i sposobu produkcji alkoholu.Przede wszystkim proces nie może przebiegać w naczyniu, w którym wcześniej znajdowało się coś niekoszernego. Sprzęt produkcyjny musi spełniać odpowiednie warunki. Trunki koszerne są w 100% ekologiczne, ponieważ do produkcji można używać jedynie naturalnych surowców. Cały proces powstawania alkoholu jest nadzorowany przez osobę, która posiada upoważnienie do wydania certyfikatu.

Są to główne różnice między wódką koszerną, a zwykłym napojem wysokoprocentowym – nie każdy alkohol jest produkowany pod tak ścisłą kontrolą. Jedynie artykuły do produkcji których przykładana jest szczególna troska i uwaga mogą stać się produktami z wyższej półki.


Wódka premium – pozwól się zaskoczyć

Wódka Stanislav przyciąga uwagę wyglądem butelki i etykiety. Krystalicznie czysta struktura sprawia wrażenie przezroczystej tafli. Naturalny błysk spowodowany jest stosowaniem filtrów klarujących o nowoczesnej technologii.  Czysta   woda   z   górskich   źródeł   i kilkukrotna destylacja sprawia,   że    smak  wódki  jest delikatny, łagodny i subtelny.  Wódka premium gwarantuje luksusowe doznania smakowe i wizualne, dlatego świetnie prezentuje się w zabudowie barowej. Stanislav wódka występuje w pojemności; 1L, 0,7L i 0,5L.

Chcesz zaserwować swoim klientom nowe drinki? Zdecyduj się na zakup wódki Stanislav w hurcie!


Nieskazitelne, różnorodne smaki i aromaty

Zachwyć się, kosztując wyrazistych smaków wódki Stanislav. Możemy zaproponować Ci połączenia, które pobudzą Twoje kubki smakowe. Skosztuj wódki o smaku gumy balonowej   z dodatkiem kordiału różanego i sody rabarbarowej, deserową Vanille Bean scaloną z sokiem z cytryny. A może Genuine Caramel z malibu i z sokiem z gruszki? Łącz i mieszaj dowolnie.

Posiadamy szeroką gamę produktów i usług. Sprawdź na naszej stronie oryginalne propozycje drinków i zaskocz swoich znajomych. Nie musisz mieć szczególnych umiejętności i wyszukanych składników, aby stworzyć niezwykłego i niepowtarzalnego drinka. Jest tutaj duże pole do popisu, wykorzystaj to! Szeroki wybór wódek, wysoka jakość i umiarkowana cena sprawia, że jest ona najlepszym wyborem.

Skontaktuj się z nami i wybierz swój smak wódki Stanislav.  

Szukasz dobrej wódki, którą będziesz mógł ugościć Twoich najbliższych? Postaw na wódkę premium z certyfikatem koszerności!